WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Aktualności

 • Informujemy, że na mocy Ustawy z dnia 7 listopada 2018 r., poniedziałek 12 listopada 2018 roku, jest dniem wolnym od pracy.

 • 02.11.2018

  Laureaci Konkursu ogłoszonego w ramach Programu Priorytetowego ,,Przyrodnicze perły województw łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków" - III edycja - wyłonieni

  WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż wyłoniono ostatnich Laureatów Konkursu o dotację i pożyczkę na zadania z dziedziny Ochrona przyrody i krajobrazu ogłoszonego w ramach III edycji Programu Priorytetowego: „Przyrodnicze perły województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków”.

  szczegóły

 • 25.10.2018

  Młodzieżowy Kongres Klimatyczny

  W dniach 22 – 25 października 2018 r. w Poznaniu odbyły się MIĘDZYNARODOWE TARGI OCHRONY ŚRODOWISKA POL – ECO SYSTEM – jedna z największych tego typu imprez w Europie Środkowo-Wschodniej, podczas której zaprezentowane zostały najnowsze technologie i produkty w branży ochrony środowiska. Udział w tym ważnym wydarzeniu, wzięli także przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, którzy zaprezentowali ofertę Funduszu dotyczącą realizacji i finansowania inwestycji z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

  szczegóły

 • 23.10.2018

  Laureat Konkursu "Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla Przyszłości" - etap wojewódzki

  Zakończył się etap wojewódzki  Konkursu „Młodzieżowe  Przesłanie Klimatyczne dla Przyszłości”, który stanowił element  przedsięwzięcia pn. Młodzieżowy Kongres Klimatyczny(MKK) organizowany podczas Targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu.

  szczegóły

 • 09.10.2018

  Zaproszenie POL-ECO

  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wraz w Wojewódzkimi Funduszami Ochrony Środowiska  zaprasza na konferencję szkoleniową „Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii” w ramach „Ogólnopolskiego systemu wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” w ramach poddziałania 1.3.3. POIiŚ 2014-2020. Szkolenie odbędzie się w dniu 22 października br na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul.Głogowska 14, pawilon nr 15, Poznań. Na spotkaniu planujemy przedstawić m.in.:

  szczegóły

1 2 3 4 5 ... 253